17.8 C
Skopje
Monday, September 26, 2022

Сега е вистинското време да започнете да се подготвувате за летото: Лесни и брзи вежби за совршено тело!

Најчитани вести

Се чини дека нема поголема грижа за жената од целулитот. Како што се приближува летото, сите жени бараат брзо решение, а вистината е дека нема волшебно стапче за овој естетски проблем.

Резултатите може да се постигнат само со правилна исхрана и вежбање. Ако сакате да блеснете во костим за капење, сега е вистинското време да започнете да работите на тоа.

Откривме вежби кои можат да го елиминираат целулитот, а се што треба да направите е да одвоите 7 минути на ден.

Не ви требаат никакви додатоци. Секој од нас може да одвои одредено време за себе. Не барајте изговори, започнете сега. За неколку месеци ќе бидете горди на себе.

Погледнете како изгледаат вежбите на видеото:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com