18.8 C
Skopje
Tuesday, September 27, 2022

Северина: Знам кој го објави порно-клипчето, дознав лани

Најчитани вести

-Животот сите не казнува. Некои праведно некои неправедно. Ама од временска дистанца, успеав да се издигнам над сето она што тогаш ми се случи. Тоа беше многу грда работа, која поради глупост и злоба ја направи една личност. Знам кој е, дознав лани, вели Северина во интервју за Новости за нејзината порно-снимка која се појави во 2004 година.

-Кога ќе поминете низ јавно срамотење тогаш, сакале или не, морате да научите да се изборите со тоа, вели Северина.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com