21.8 C
Skopje
Wednesday, May 25, 2022

СДСМ: Мицкоски да прекине да опструира, избори нема да има

Најчитани вести

И за време на празници Христијан Мицкоски повторно ја покажува својата деструктивност.

Мицкоски го интересираат само избори и како да се докопа до власт иако и граѓаните и целата јавност е против.

Избори нема да има, парламентарното мнозинство е зголемено избрана е нова влада, Мицкоски да престане да опструира и да ја малтретира јавноста со неговите лични желби.

Реакција на изнесени ставови на Христијан Мицкоски

СДСМ

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com