Home » Светски ѕвезди со мали гради кои успеаја во шоу-бизнисот

Светски ѕвезди со мали гради кои успеаја во шоу-бизнисот

by Журнал.мк

Големите гради можеби предизвикуваат повеќе внимание, но, сепак и дамите со мали гради успеваат во шоу-бизнисот. Тоа го докажаа некои од познатите светски ѕвезди кои не ставија силикони, а сепак успеаја да се изборат за својата слава и популарност и со мали гради и без хируршки зафат.

Кира Најтли

Камерон Дијаз

Кара Делавињ

Мила Јововиќ

Кејт Мос

Натали Портман

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More