21.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Сани направи хаос, Димче флертувул со други жени

Најчитани вести

Една од нашите најпопуларни фолк пејачки Сани Гроздановска по подолга пауза сними нова песна. Темата носи наслов „Хаос“, за која таа сними во видеоспот. Покрај Сани, во спотот главната улога ја толкува и машки модел Димче Димчевски ,  а видеото е снимено на повеќе локации во Скопје. Спотот е на „Ин продукциј“.

Текстот Сани направи хаос, Димче флертувул со други жени е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com