23.8 C
Skopje
Saturday, May 21, 2022

Само таа го може ова: Јелена Карлеуша се појави на суд без градник на себе!

Најчитани вести

Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша се појавила денеска во палатата на правадата во Белград, каде и овој пат привлекла внимание со својот стајлинг.

ЈК и овојпат ги собрала погледите кон себе, иако дошла во опуштено издание, но како и секогаш – со доза на провокација.

Имено, Јелена на себе имала син и тесен фустан кој потполно го следел нејзиното тело, па поради тоа нејзините гради биле во преден план. Она што исто така може да се забележи е дека пејачката на себе не носела градник.

Таа немала грам шминка на себе, а носела и очила за сонце „Виргил“, кои чинат 330 долари.

Погледнете:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com