7.8 C
Skopje
Monday, December 5, 2022

Само еден детал открива колку години има

Најчитани вести

Кога ќе го погледнете фотографиите на славната актерка Дона Дерико од прва нема да сфатите дека таа има 51 година, затоа што изгледа барем две децении помладо.

Но, тоа не е случајно, затоа што има направено низа естетски корекции, а тоа го докажуваат нејзините фотографии од младоста.

Ѕвездата на „Чувари на плажата“ е навистина пример за помладите колешки што се однесува до линијата, затоа што изгледа неверојатно.

Единствено ја издаваат нејзините раце на кои се гледаат трагите од годините.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести