28.8 C
Skopje
Friday, May 27, 2022

Русин храни мечка низ прозорецот на куќата: Нема да ви се верува! (ВИДЕО)

Најчитани вести

Поларните мечки, загрозен вид што живее на Северниот пол, на нашите луѓе им се познати преку видео клипови или имале можност да ги видат во зоолошката градини.

Блиската средба со ова опасно животно сигурно не би оставила никого рамнодушен, но за луѓето кои се навикнати на нив, се чини дека поларните мечки можат да бидат многу скротени миленици (ако ги храните доволно добро)!

Имено, на Интернет започна да кружи неверојатно видео од Русин како храни бела мечка низ прозорецот од неговата куќа. Не е познато дали видеото е направено случајно или мечката доаѓа тука секој ден, но секако е невообичаена!

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com