17.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Русинка го истепала сопругот со метална лажица

Најчитани вести

Жена од Ивановската Околија во Русија го повредила мажот ѝ со метална лажица при семјна расправија. Полициската истрага околу мотивите е во тек.

Според полициските извештаи, и 38-годишниот маж и неговата сопруга дома заедно пиеле алкохол пред да се случи нападот.

Жената зела метална лажица и го удрала по главата, со што му нанела телесни повреди, се вели во записникот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com