4.1 C
Skopje
Friday, December 3, 2021

Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Статам очекуваат второ дете!

Најчитани вести

Во галерија со внимателно стилизирани селфи фотографии во огледало и беспрекорна минималистичка облека, Роузи Хантинтон-Вајтли ја изненади својата повеќемилионска публика на Инстаграм со најновата во серијата на која се гледа бремениот стомак-со натпис: ‘Taaa daaahh! #round2’

Роузи ХВ и Џејсон Статам станаа родители на синот Џек во 2017 година, а сега нивното семејство се шири. Ел Мекферсон, Џурдан Дан, Елса Хоск, Попи Делевин, Ешли Греам и многу други побрзаа да и честитаат на среќната двојка, а ние им се придружуваме на тие честитки и со нетрпение ги очекуваме сите фантастични комбинации за време на бременоста на секогаш шик Рози.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com