-2.2 C
Skopje
Sunday, February 5, 2023

Роналдо објави нова фотка со Џорџина, изгледаат СОВРШЕНО

Најчитани вести

Еден од најпознатите фудбалери, Кристијано Роналдо (36) на својот Инстаграм профил објави нова фотографија со својата свршеница џорџина Родригез (27) и ги воодушеви неговите 317 милиони следбеници.

„Моја прекрасна кралица“, напиша фудбалерот покрај фотографијата на која тој и атрактивната Џорџина позираат во координирани комбинации. Тој во бел костум, а таа во тесен бел фустан.

Објавата собра повеќе од 10 милиони лајкови и 76,5 илјади коментари за само 14 часа.

Крал и кралица; Ти си најдобриот; Ние те сакаме; Ве молам, посвојте ме – им напишаа воодушевените обожаватели.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести