12.8 C
Skopje
Sunday, September 26, 2021

Роналдо не сака „Кока-кола“: Пијте вода!

Најчитани вести

Кристијано Роналдо секогаш бил „манијак“ околу својата исхрана, подготовка и начин на живот, така што не изненадува потегот кој го направи пред стартот на официјалната прес-конференција со португалскиот селектор Фернандо Сантош пред утрешниот прв натпревар за нив против Унгарија.

Седнувајќи на своето место, тој ги забележа двете шишиња „Кока-кола“, официјален спонзор на УЕФА и на ЕУРО 2020, и реши да ги отстрани, по што порача дека треба да се пие вода!

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com