7.8 C
Skopje
Friday, December 9, 2022

РИЈАНА, ШТО СЕ СЛУЧИ?! Заводничката од Барбадос фатена во ОВА издание

Најчитани вести

Не и требаше ова…

Иако пејачката Ријана е позната по специфичниот стајлинг, овојпат би рекле дека претерала со алтернативата.

Пејачката беше фатена од папараците додека си одеше од кај своето момче Роки во Лос Анџелес.

Ријана по тој повод носеше шешир, за кој многумина се согласуваат дека е сериозно модно промашување. Зелено, плетено, квадратно „чудо“ и стоеше на главата, а најинтересниот коментар на кој наидовме е дека дури и птиците не би сакале да слетаат таму.

Рака на срце, таа се обиде да ја извлече ситуацијата склопувајќи ги боите, па затоа носеше и зелени панталони, но единственото нешто што може да се каже дека вреди во оваа комбинација се интересните бели потпетици.

Се надеваме дека нема да видиме повеќе вакви промашувања:

Rijana
Rijana

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести