27.8 C
Skopje
Sunday, August 1, 2021

Ријана ПОЗИРА без градник! Сликата брзо собра осум милиони лајкови (ФОТО)

Најчитани вести

Американската пејачка Ријана објави нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм на која позира топлес, па со овој потег го „запали“ интернетот.

Имено, познатата пејачка позираше само во виолетови шорцеви, без градник и маица, а бујните гради ги покри со едната рака.

Ријана ги стави лицето, големите гради и рамен стомак во преден план, а нејзините бројни тетоважи не поминаа незабележани. Носеше многу додатоци во светло виолетова боја за да одговара со бојата на шорцевите, а на лицето имаше само црвен кармин.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести