Home » Ријана и во деветтиот месец од бременоста, гордо го шета трудничкото стомаче БЕЗ ОБЛЕКА!

Ријана и во деветтиот месец од бременоста, гордо го шета трудничкото стомаче БЕЗ ОБЛЕКА!

by Журнал.мк

Во блескав мрежест комплет на Miu Miu со крзнена наметка и сандали на високи потпетици од Кристијан Лобутин, мега популарната Ријана се појави на вечера со саканиот Ејсап Роки, на Денот на мајката во САД.

34годишната пејачка е во последниот месец од бременоста и со Роки го очекуваат нивното прво дете.

Таа еднаш изјави дека уште кога дознала дека е во блажена состојба, си ветила дека нема да шопингува во одделите за трудници, и дека иако нејзиното тело ќе се менува годинава, тааќе си остане доследна на својот препознатлив стил.

Еве го нејзиниот последен аутфит со кој ја воодушеви публиката,таа е преслатка, и никој не и замерува!

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More