32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Ријана го најави Денот на вљубените во проѕирна долна облека, а еден момент е најбезобразен

Најчитани вести

Музичката sвезда Ријана направи вистински „бум“ на Инстаграм, по нејзината нова снимка. Имено, таа на својот профил објави кратко видео каде го рекламира својот бренд за долна облека. Инаку, на овој начин таа го објави Денот на вљубените, кој многумина во светот го слават на 14 февруари. Ријана позираше во црвена проѕирна долна облека, а моментот кој е најнепристоен е дефинитивно кога ќе го зграпчи својот задник.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com