15.8 C
Skopje
Thursday, June 17, 2021

Ријана воодушеви со својот стајлинг: Обчече фустан од седумдесеттите години и засени сè! (ФОТО)

Најчитани вести

Ријана блесна во жешка летна комбинација кога комбинираше фустан во иста нијанса со шарена летна капа.

Популарната пејачка носеше свилен фустан во боја на виножито, кој го комбинираше со соодветна капа и накит – вклучувајќи голем впечатлив ѓердан, нараквици и прстен.

За популарната пејачка се шпекулира дека е во врска со раперот, кој е познат како „АП Роки“, а парот го прослави Божиќ на Барбадос. Тие биле забележани и на вечера во Њујорк и се покажало дека нивната врска функционирала благодарение на бројни причини, пред се на нивната компатибилност и бројот на заеднички пријатели.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести