18.8 C
Skopje
Thursday, July 7, 2022

Рита Ора се пофали со новата фризура, ама сите гледаат во нејзината провокативна долна облека

Најчитани вести

Пејачката со косовско потекло, Рита Ора ги изненади своите фанови на социјалните мрежи со најновата промена на својот имиџ.

Имено, пејачката драстично ја скрати својата коса и веднаш се пофали на социјалните мрежи, но фановите речиси да не ја забележаа новата промена.

А, нормално е да не ја забележат кога атрактивната Рита на фотката позира во провокативна долна облека.

Погледнете:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com