14 C
Skopje
Thursday, May 6, 2021

Рита Ора во два броја помало бикини ги покажа своите облини

Најчитани вести

Пејачката Ритоа Ора го поминува одморот на јахта на Ибица, а своите обожаватели го почести со секси фотографии.

Ора облекла костим за капење кој едвај ги прекрива нејзините облини.

Се чини дека горниот дел од бикините е за број, а можеби и два помал, но на албанската пејачка тоа воопшто не ѝ пречело./kurir.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести