22.8 C
Skopje
Monday, September 27, 2021

Рири ја покажа својата нова долна облека, а вниманието го „украдоа“ бујните гради!

Најчитани вести

Пејачката гордо го рекламира секој нов комплет долна облека од нејзината колекција. Покрај своето тело, Ријана може да се пофали и со својот глас, па фановите се повеќе ја прашуваат кога ќе објави нов албум.

Иако има многу модели, долна облека од нејзината модна линија сепак најдобро се рекламира. Атрактивната пејачка Ријана (33) гордо го покажува секое ново парче долна облека на социјалните мрежи.

24sata

Таа позираше додека лежеше во природа, ставајќи ги бујните гради во преден план. Нејзините обожаватели го сакаа новиот сет, а многумина ги коментираа облините на Ријана.

Само добри вибрации – напиша таа во описот на фотографијата, која за кратко време собра повеќе од 100.000 „лајкови“.

24sata

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com