18.8 C
Skopje
Tuesday, September 27, 2022

Рики Мартин објави прва слика од ќерката Лусија

Најчитани вести

Порториканскиот пејач Рики Мартин на „Инстаграм“ објави прва слика од ќерката Лусија. Тој и неговиот сопруг, Хуан Јосеф, за Нова година објавија дека станале родители на девојче и открија дека го добиле со помош на сурогат мајка. „Светлината во моите очи,“ напиша светската ѕвезда покрај сликата.

47-годишниот пејач и неговиот 34-годишен сопруг се во брак повеќе од една година. Тие се верија во ноември 2016 година. Освен ќерката Лусија, тие ги имааи и 11-годишните близнаци Матео и Валентино, кои Рики ги доби од сурогат мајка пред да го запознае Хуан. Текстот Рики Мартин објави прва слика од ќерката Лусија е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com