27.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Ребел Вилсон: Вистина е, се здебелив повторно!

Најчитани вести

Австралиската актерка Ребел Вилсон (42) направи значајна трансформација во периодот на пандемијата. Таа започна со напорни тренинзи за да дојде до посакуваниот број на облека, и доби сила за да излезе во јавноста и да признае дека била жртва на малтретирање во Холивуд, станала продуцент, која сама избира проекти и по неуспешната свршувачка со помалку познат актер, се заљубила во жена по име Рамона. Парот моментално е на одмор во Турција.

– Се здебелив. Изгубив секаква самоконтрола. Но, знаете што? Утре можам да станам и да одам во теретана, да пијам многу вода и да се хранам здраво и да се сакам себеси. Не помага да се биде само строг спрема себе, но знам како е да се чувствувате виновни и непријатно откако ќе јадете премногу. Но, ако сте како мене, само знајте дека вие не сте само вашата тежина, и вашата тежина не ве дефинира – сподели таа со следбениците.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com