7.8 C
Skopje
Monday, December 5, 2022

Раскош и убавина: Ова е рајот на Цеца во Кипар

Најчитани вести

Српската фолк ѕвезда Цеца Ражнатовиќ преживеа непријатна ситуација пред неколку дна кога извесен О.Л. упадна во нејзината вила на Кипар и таму помина неколку дена. До неодамна, вилата на Кипар во Аја Напа беше место каде таа и нејзините деца Вељко и Анастазија доаѓаат да се одморат и да бидат далеку од медиумското внимание.

Таа се наоѓа во слепа улица во Аја Напа, но сепак пејачката вели дека туристите најмногу ја фотографираат.

„Овде има четири куќи но најмногу ја сликаат мојата. Случајно дојов овде на одмор со децата, ми се допадна местото и пределот, мирно е, климата е пријатна“, рече во една прилика српската ѕвезда.

Сега имате шанса да видите како таа изгледа однадвор. Луксузно и со стил. Погледнете:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести