1.8 C
Skopje
Sunday, January 29, 2023

Разголената Хајди Клум ужива во градината: Денеска беше навистина жешко

Најчитани вести

Една од најпознатите топ-модели во светот, Хајди Клум, ги почести своите фанови на социјалните мрежи со фотографија на која таа лежи гола и ужива во сонцето во својата градиа.

Хајди не носи ништо на себе освен очила за сонце, а интимните делови од телото ги покрива само со крпата на којашто лежи.

Денеска беше прилично жешко – напиша Хајди под фотографијата.

48-годишната Хајди честопати објавува фотографии што знаат да ја „заскокоткаат“ фантазијата на нејзините осум милиони фанови на социјалните мрежи, а последниот таков случај беше за време на ЕУРО 2020, кога се појави во три броја помал дрес на Германија што едвај ги покриваше нејзините гради.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести