Home » Разведе ли убавата актерка Амбер Хард уште еден колега?!

Разведе ли убавата актерка Амбер Хард уште еден колега?!

by Журнал.мк

Убавата актерка беше главниот женски лик во хит филмот „Аквамен“.

Веста за разводот на Џејсон Момоа и Лиза Бонет ја шокираше јавноста. Џејсон никогаш не криел дека ја сака својата сопруга и дека отсекогаш бил заљубен во неа.

Но сега дел од медиумите шпекулираат дека двојката од хит филмот Аквамен е во врска и во приватниот живот. Што значи дека Џејсон поради својата убава партнерка од филмот ја напуштил сопругата по повеќе од десет години во врска.

Имено, кружат гласини дека Џејсон Момоа стапил во врска со убавата колешка од филмот „Аквамен“ Амбер Хард.

Дел од медиумите пренесуваат и дека сопругата Лиза била љубоморна затоа што Амбер флертувала со Џејсон.

Медиумите потсетуваат дека поради Амбер и холивудската ѕвезда Џони Деп го заврши бракот.

Оние кои стојат зад таа теорија тврдат и дека Џони Деп ја раскинал врската по соработката со Амбер.

Дел од медиумите пренесуваат и дека сопругата Лиза била љубоморна затоа што Амбер флертувала со Џејсон.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More