8.8 C
Skopje
Saturday, March 25, 2023

Пукна тиквата: Анастасија Ражнатовиќ раскина со момчето?

Најчитани вести

Наследничката на Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна се исели од нивната вила и живее сама. Како што пренесуваа регионалните медиуми таа наводно започнала да живее со своето момче Ѓорѓи Куљиќ. Анастасија не сака многу да зборува за својот приватен живот, па не ни објавува фотографии со момчето. Сепак, српските медиуми пишуваат дека таа наводно раскинала со Ѓорѓи.

Таа под последната објава напиша:

“Памети ме како љубовник кој никогаш нема да го заборавиш”, стои во постот на младата Ражнатовиќ.

Дали Ражнатовиќ навистина раскинала со момчето останува да видиме./ubavinaizdravje.mk

Најнови вести