22.8 C
Skopje
Monday, July 4, 2022

Пронајден 44-годишниот битолчанец кој се изгубил пред 10 дена

Најчитани вести

Битола, 17 октомври- Секторот за односи со јавност при СВР – Битола соопшти дека денеска е пронајден  Ѓ.С.(44) од Битола, за кого на 8 октомври околу 19:00 часот неговиот син Н.С.(19) пријавил дека се оддалечил од домот.

Од СВР – Битола не посочуваат детали за преземените активности до пронаоѓањето на Ѓ.С.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com