17.8 C
Skopje
Wednesday, August 17, 2022

Пронајден хероин во Гостивар

Најчитани вести

Денес, (05,02) во 12,00 часот по преземени мерки од страна на инспектори од Надворешната канцеларија за криминалистички работи Гостивар извршен е претрес во домот кај В.С.(37) од Гостивар при што се пронајдени околу 110 грама хероин. Лицето е лишено од слобода. По целосно документирање на случајот против неа ќе биде поднесена соодветна пријава.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com