1.8 C
Skopje
Friday, January 27, 2023

Пронајден починат маж на Качанички пат

Најчитани вести

Безживотно тело на возрасен маж било пронајдено во околината на Качанички пат, соопшти полицијата.

Како што дообјаснуваат од МВР вчера во 06.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека на патот Качанички пат кон Бардовци бил пронајден починат М.А.(56) од с.Бардовци.

Екипа на Итна медицинска помош констатирала смрт без видливи траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било дадено на обдукција

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести