1.8 C
Skopje
Wednesday, January 26, 2022

Пронајден починат маж во Кичево

Најчитани вести

Кичево, 7 ноември- Во полициската станица во Кичево вчера околу 18 часот било пријавено дека во месноста „Кошарани“ бил пронајден починат И. С. (63) од Кичево.

Лекар констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител врз телото на починатиот ќе биде извршена обдукција.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com