19.8 C
Skopje
Tuesday, May 24, 2022

Пронајден мртов маж во стан во Центар

Најчитани вести

Скопје. 5 јули- Вчера во 11.46 часот во СВР Скопје било пријавено дека во стан на ул.„11-ти Октомври“ во Скопје бил пронајден починат С.С.(73) од Скопје, без траги на насилство.

Увид на местото извршила увидна екипа на СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото било предадено за обдукција.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com