17.8 C
Skopje
Thursday, September 23, 2021

Пронајдено човечко тело во распаѓање во реката Лепенец

Најчитани вести

На 05.03.2021 во 10,00 часот во СВР Скопје, З.Р.(40)  од Скопје пријавил дека во с.Бардовци,скопско, во близина на сепарација, во канал на реката Лепенец било пронајдено човечко тело кое било делумно распаднато. Телото било извадено и по наредба на јавен обвинител е предадено на Судска медицина за обдукција.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com