Home » Пронајдена малолетничката која беше пријавена за исчезната

Пронајдена малолетничката која беше пријавена за исчезната

by Журнал.мк

На 10.04.2022 на ул.„Андреја Петковиќ“ во Скопје, полициски службеници од Потраги при Одделение за криминалистички работи Аеродром и Драчево ја пронашле М.П.(17).

Таа на 09.04.2022 била пријавена дека се оддалечила од дома.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More