18.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Пролетта 2021 ја обоивме во нежно розова и смирена лаванда

Најчитани вести

Пролетта 2021-ва решивме да ја обоиме во смирени тонови, да ја обложиме со шарена чипка и нежен сатен кој ќе ви ги погали сите сетила…Удобноста нема граница со новата Bonatti колекција.

Сатенот во комбинација со чипка, но и 100% комфорен памук, ја создаде веројатно најубавата пролетна приказна.

Моделите варираат од секојдневни до елегантни и отмени, од бела едноставност до експлозија од бои и дезени.

Комбинациите се безбројни, ваше е само да ги истражите опциите во некоја од Bonatti продавниците или онлајн да си го нарачате своето парче.

Мал вовед во шарената пролет 2021…

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com