17.8 C
Skopje
Thursday, June 17, 2021

Продолжува 32-та собраниска седница

Најчитани вести

Во Собрание денеска од 12:00 часот продолжува 32та седница.

Од 48 точки на дневен ред, не се разгледани уште околу дваесетина од повеќе области.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести