3.8 C
Skopje
Tuesday, November 30, 2021

Продолжува кампњата на двата кандидати за градоначалник на Скопје

Најчитани вести

Актуелниот градоначалник на Скопје, Петре Шилегов, вели дека во изминатите четири години, градот го водел одговорно, чесно и посветено и ја обвини опозицијата дека води црна кампања против него. Независниот кандидат, Данела Арсовска пак најавува 250 нови еко автобуси кои треба да обезбедат подобар превоз во главниот град.

Погледнете повеќе од следниот ТВ прилог:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com