17.8 C
Skopje
Thursday, September 23, 2021

Продавачка физички нападната на работно место од 61-годишен маж

Најчитани вести

Триесет и седумгодишната П.Ѓ., вработена во продавница во Велес, вчера во 14 часот пријавила во СВР Велес дека била физички нападната на работното место од 61-годишниот Ј.Ј.,.информираше портпаролот Верољуб Додевски.
Соопшти дека по целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com