9.8 C
Skopje
Tuesday, May 17, 2022

Пријовиќ со рамен стомак, пејачката во бикини

Најчитани вести

Српската пејачка Александра Пријовиќ  објави фотографија во бикини, четири месеци откако првпат стана мајка.

Снаата на Лепа Брена покажа дека е во топ-форма по породувањето во март.  Синот Александр е првото дете на пејачката и Фили Живојиновиќ./Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com