1.8 C
Skopje
Tuesday, December 7, 2021

Пријовиќ пред полна кафеана седна во скут кај сопруот и му ја запеа омилената песна – ги разнежни сите

Најчитани вести

Српската пејачка Александра Пријовиќ запеа на една прослава, на која присуствуваше и нејзиниот сопру Филип Живојиновиќ.

Таа во еден момент дури и седна во скут кај сопругот и му ја запеа омилената негова песна.

На крајот песната ја заврши така што го акна Филип пред сите./press24.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com