19.8 C
Skopje
Friday, August 19, 2022

Причината е страшна: БРИТНИ СПИРС го изгуби старателството над децата

Најчитани вести

Бритни Спирс наводно го изгубила старателството над децата бидејќи едно од нив било нападната од нејзиниот татко, Џејми Спирс.

Поранешниот сопруг на Бритни, Кевин Федерлајн, на 25 август го пријавил Џејми Спирс во полиција бидејќи наводно тој го нападнал неговиот постар син. ТМЗ пишува дека кавгата се случила во домот на Џејми, а дедото во еден момент ги ставил рацете на детето, но тоа не било повредено.

Деталите за настанот се појавија во јавност неколку часа откако американските медиуми дошле до судските документи во кои се гледа дека Федерлајн добил 70% старателство над децата, додека Бритни право на 30% старателство без надзор.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com