7.8 C
Skopje
Friday, December 9, 2022

Кортни Кардашијан повторно провоцира во секси издание!

Најчитани вести

Сестрата на Ким Кардашијан, Кортни Кардашијан, во вторникот објави ‘селфи’ на Инстаграм, во кое позира облечена во црн фустан кој има големо деколте. 41-годишната Кортни напиша само „Здраво“ покрај фотографијата.

„Селфито“ во огледалото на нејзиниот плакар „walk in“ стана малку како класична Кортни Кардашијан фотографија, бидејќи минатиот месец направи слично голо „селфи“, позирајќи на колена на подот од нејзиниот плакар во спалната соба, облечена во огнен црвен градник и едвај присутна микро танга од марката Скимс, зад која стои нејзината сестра Ким. Непотребно е да се каже, комбинацијата на овој градник и танга се распродаде наскоро по презентацијата за Денот на вљубените.

Непосредно пред тоа ‘селфи’ таа позираше во црно издание, исто така на подот од нејзиниот плакар, секако на радост на своето ново момче, поранешниот тапанар на групата Blink-182, Тревис Баркер.

Да потсетиме, Кортни неодамна влезе во врска со 45-годишниот Баркер по неколку години пријателство, а два дена по прославувањето на Денот на вљубените, Кортни и Баркер ја објавија својата врска на социјалните мрежи. Мајката на три деца по тој повод сподели фотографија од преклопените раце на парот на Инстаграм.

Иако не додаде натпис на сликата, Баркер ја сподели објавата на своите Instagram Stories.

Изворот претходно за магазинот People изјавил дека Баркер „долго време ѝ се додворувал на Кортни“. Нему му се допаѓаше долго време и дури сега таа стануваше поотворена кон идејата. Тој е добро момче и навистина одличен татко “, изјави изворот. „Нејзиното семејство и пријатели навистина го сакаат. Нивните деца исто така се согласуваат, што е слатко “, додаде тој.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести