Home » Принцот Хари со раце во џебови на концертот на Бијонсе, до него се Меган и мајка ѝ (ВИДЕО)

Принцот Хари со раце во џебови на концертот на Бијонсе, до него се Меган и мајка ѝ (ВИДЕО)

by Lina Muslija

Судејќи по една фотографија на која Хари замислено гледа во далечината со рацете в џеб, многумина заклучија дека Хари навистина не се забавувал со Бијонсе.

„Изгледа како секое момче/сопруг кој бил принуден да оди кај Бијонсе“, „И мене ми беше здодевно на тој концерт“, се пошегуваа многумина. Меѓутоа, не многу подоцна, се појави ново видео на кое се гледа како Хари танцува на Love on Top. Изгледа дека на крајот му било добро на концертот.

Инаку, со него и Меган била и мајката на Меган, Дорија.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More