32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

ПРИНЦОТ ХАРИ ПОВЕЌЕ НЕ ИЗГЛЕДА ВАКА?! Актер кој живее во соседството рече дека го сретнал во неочекувано издание

Најчитани вести

Познат актер кој живее во близина на Меган Маркл и принцот Хари изјави дека неговиот славен сосед драстично го сменил неговиот стил

Прославениот актер Роб Лоу (56) во понеделникот гостуваше во емисијата The Late Late Show на Џејмс Корден и, меѓу другото, се осврна и на неговото славно соседство.

Како што објасни, Хари изгледа дека се опуштил прилично и се обидува да се прилагоди на начинот на живот во Лос Анџелес.

„Само што го сретнав твојот сонародник, англиското богатство на принцот Хари, на семафор пред десет минути“, му рече Лоу на водителот.

Тој истакна дека можеби има ексклузива во врска со војводата од Сасекс.

– Беше многу, многу кратко, не ме цитирај буквално, но изгледаше како да има реп – рече актерот. – Ми се чинеше дека неговата коса многу порасна и дека ја залижа во нешто што верувам дека е опашка.

Корден ги доведе во прашање тврдењата на Роб и инсистираше на тоа дека актерот помешал друг сосед со принцот Хари, на што Лоу одговорил дека го следел автомобилот на човекот за да види во која куќа ќе влезе за да се увери дека станува збор за англискиот принц. .

Војводата од Сасекс последен пат беше виден на почетокот на декември, кога ја имаше вообичаената кратка фризура.

Бидејќи тие се официјално жители на Калифорнија, Меган Маркл и принцот Хари живеат во скапа вила во Монтесито вредна 14,5 милиони долари, а покрај Роб Лоу, меѓу нивните познати соседи се и Опра, Елен Деџенерис, Џорџ Клуни и многу други sвезди.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com