10.8 C
Skopje
Sunday, October 24, 2021

Приведен 41-годишен кумановец, полицијата му пронашла марихуана

Најчитани вести

Четириесет и едногодишен кумановец бил приведен ноќеска околу полноќ, откако полицијата кај него пронашла марихуана.

– На 10.08.2021 во 00.10 часот на подрачје на Полициска станица Аеродром, од слобода бил лишен Ф.Р.(41) од Куманово, бидејќи кај него била пронајдена марихуана, информираат од Министерството за внатрешни работи.

По целосно документирање на случајот против Ф.Р. ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com