26.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Приведен Охриѓанец за поседување марихуана

Најчитани вести

Охрид, 23 септмември- На 22.09.2019 во 14.20 часот полициски службеници од СВР Скопје на бул.„АСНОМ“ го привеле П.П.(24) од Охрид, затоа што при извршен преглед кај него била пронајдена марихуана. По документирање на случајот, против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com