30.8 C
Skopje
Saturday, May 21, 2022

Приведен е Боки 13

Најчитани вести

Сопственикот на 1ТВ, Бојан Јовановски, познат како Боки 13, денеска е уапсен од страна на полицијата. Неговото апсење било по налог на Јавното обвинителство од Скопје.

Јавното обвинителство најави прес-конференција во врска со случајот со апсењето на Боки 13./slobodenpecat.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com