7.8 C
Skopje
Monday, December 6, 2021

Приведен дилер на кокаин од Куманово

Најчитани вести

Кумановската полиција, во вечерните часови на 28 февруари, го уапсила 30-годишниот С.Г. од овој град, затоа што при преглед кај него бил пронајден кокаин.

Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com