28.8 C
Skopje
Thursday, August 11, 2022

Приведен гостиварец поради напад врз полицаец

Најчитани вести

Гостивар, 16 јули- Вчера напладне бил приведен Ќ.Р. од Гостивар поради напад врз полициски службеник.

Од МВР велат дека полицаецот за време на нападот преземал службени дејствија.

Против гостиварецот ќе биде поднесена кривична пријава./Makfax

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com