21.8 C
Skopje
Tuesday, July 5, 2022

Приведено лице во Гостивар за издржување затворска казна

Најчитани вести

На 22.05.2022 во 16.45 часот на улица „Иво Лола Рибар“ во Гостивар, полициски службеници од ОВР Гостивар, постапувајжи по судска наредба, го привеле М.Л.(55) од Гостивар за издржување затворска казна.

Лицето било спроведено во Казнено-поправната установа Затвор Тетово за издржување на казната.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com