30.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Приведена битолчанка, кај неа бил пронајден хероин

Најчитани вести

Гостивар, 11 септември- Утрово околу 1:30 часот по полноќ полициски службеници ја привеле С.В.(28) од Битола.

МВР јави дека при претрес извршен со судска наредбa на улицата Илија Антевски-Смок во Гостивар, каде што престојувала приведената, бил пронајден хероин.

По целосно документирање на случајот, против неа ќе биде поднесен соодветен поднесок

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com